AKTUALNOŚCI 2025/2026
Treść
Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas ósmych było wyjątkową i pełną wzruszeń uroczystością. Był to moment podsumowania wspólnie spędzonych lat, podziękowań dla nauczycieli, rodziców oraz wszystkich, którzy towarzyszyli ósmoklasistom na ich edukacyjnej drodze.
Centralnym punktem wydarzenia był program artystyczny, którego motywem przewodnim było przesadzanie roślin. Symbolicznie nawiązywał on do zakończenia ważnego etapu życia i rozpoczęcia nowego. Tak jak roślina, aby dalej rosnąć i rozwijać się, potrzebuje więcej miejsca i nowych warunków, tak nasi absolwenci są gotowi „przesadzić swoje korzenie” do szkół ponadpodstawowych, gdzie będą zdobywać nowe doświadczenia, rozwijać swoje pasje i realizować marzenia.
Nie zabrakło ciepłych słów, wspomnień oraz chwil wzruszenia. Uczniowie z wdzięcznością pożegnali nauczycieli i pracowników szkoły, a nauczyciele życzyli absolwentom odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań, wytrwałości oraz wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji.
Życzymy wszystkim absolwentom, aby nowa szkoła stała się miejscem, w którym będą mogli rozwinąć skrzydła, odnaleźć swoje pasje i z odwagą realizować wyznaczone cele. Powodzenia!