Gminny "Mini - Mundial" klas I-III

Treść

Brrrawo nasi!!! Zwycięstwo w I "Mini Mundialu" klas I-III.

⚽️⚽️⚽️21 czerwca na naszych boiskach zorganizowaliśmy Gminny "Mini - Mundial" dla młodszych, tym razem dla klas I-III. Patronat nad Turniejem objął Wójt Gminy Kamionka Wielka, pan Andrzej Stanek, którem bardzo podobała sie inicjatywa oraz formuła Turnieju.

⚽️ Do turnieju zgłosiło sie 9 drużyn z 7 szkół z terenu gminy Kamionka Wielka. Każda z drużyny wylosowała sobie kraj, który reprezentowała podczas "Mundialu". Zawodnicy zostali przydzielieni do 3 grup, takich jakie będą na Mistrzostwach Świata w Katarze w 2022r. Zwycięzcy grup walczyli o medale i puchary ufundowane przez Wójta Gminy Kamionka WIelka, które wręczył osobiście. Ogrom talentów piłkarskich, dobrej zabawy, radości.

Całość turnieju przebiegała w bardzo miłej atmosferze, również dzięki świetnej pracy sędziów. Należą się ogromne brawa dla nich, a byli to uczniowie z kl. 7a Maciej Krupa i Łukasz Morański.👏👏👏

Klasyfikacja końcowa:

1. POLSKA - zespół I ze Szkoły Podstwowej nr 1 w Kamionce WIelkiej
  2. USA - Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej.