Przejdź do treści
szkoła1
szkła5
4
szkoła2
szkoła3
szkoła4
szkoła
Przejdź do stopki

22.04.2023- Wiosenna Impreza na Orientację

22.04.2023- Wiosenna Impreza na Orientację

Treść

22.04.2023- Wiosenna Impreza na Orientację ( WINO😂)

Dzisiaj trzy patrole naszej drużyny brały udział w Hufcowej imprezie: "Herbaciarze", "WINOwajcy" i "Leśni Wojownicy" Rozpoczęliśmy o 10.00 na Starej Sandecji a następnie po zaliczeniu 8 punktów i rozwiązaniu krzyżówki, mogliśmy przystąpić do wykonywania zadań w Parku Strzeleckim. Zabawa, nauka, współpraca i zaliczonych kilkanaście kilometrów.

Wszystkie patrole spisały się znakomicie.

Patrol Leśni Wojownicy zdobył 2 miejsce w punktacji ogólnej. Pozostałym patrolom do podium zabrakło tak niewiele : 0,5 pkt oraz 1 pkt.

Ale nie to, tak naprawdę sie liczy. Piekna pogoda, wspólnie spędzony czas, nowi przyjaciele, zaskakujace i jedyne w swoim rodzaju podsumowanie gry w wykonaniu druha Jakuba. Tego nie przelicza się na punkty. To jest bezcenne.

Dziękujemy druhnie Basi i druhnie Kasi za pomoc w opiece nad patrolami💗

102769