Przejdź do treści
szkoła1
szkła5
4
szkoła2
szkoła3
szkoła4
szkoła
Przejdź do stopki

ZASADY REKRUTACJI DO KLASY 1, PRZEDSZKOLA I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DOSTĘPNE W ZAKŁADCE REKRUTACJA

SUKCES - "Rowerowa Stolica Polski"

SUKCES -

Treść

  Ogromny sukces naszych uczniów którzy zaangażowali się w konkurs o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Od 1 do 30 czerwca trzeba było wykazać się aktywnością na rowerze i "wykręcić" jak najwięcej kilometrów.

Wygraliśy tą rywalizację zdobywając tytuł

ROWEROWEJ SZKOŁY GMINY KAMIONKA WIELKA👏👏 

Uczniowie naszej szkoły przejechali łącznie 11 586, 93 km 🏆

Dodatkowo w indywidualnej rywalizacji calej gminy :

🥇1 miejsce zdobył Szymon Gieniec  1226,10 km!!!!

🥉3 miejsce wśród dziewcząt zajęła Izabela Baran z wynikiem 575.70 km.

Łącznie znaszej szkoły zangażowanych było 71 uczniów, gdzie 33 osoby przejechały ponad 100km.

Wyniki

Lp Imię i nazwisko Kilometry
1 Szymon Gieniec 1226,10
2 Filip Baran 746,26
3 Jakub Wyszowski 663,84
4 Aleksander Ptak 604,53
5 Maksymilian Ptak 602,80
6 Izabela Baran 575,70
7 Kordian Baran 573,77
8 *** *** 430,00
9 Michał Ziobrowski 404,61
10 Patryk Trojan 352,03
11 Filip Mruk 312,28
12 Patryk Karwala 298,33
13 Dominika Trojan 268,74
14 Blanka Kmak 258,12
15 Franek Leonow 256,98
16 Małgorzata Poremba 228,50
17 Mateusz Kocemba 227,67
18 Kacper Witnik 208,61
19 Maciej Krupa 196,64
20 Nina Kmak 177,57
21 Łukasz M 146,72
22 Eryk Kowalski 137,65
23 Filip Hajduk 136,93
24 Kacper Kruczek 131,03
25 *** *** 128,63
26 Przemek Lichoń 125,41
27 Karolina Kościołek 125,00
28 Julia Lisowska 114,01
29 Przemysław Kumurkiewicz🗿🗿🗿 106,87
30 Nikodem Klimek 101,97
31 Jan Słaby 101,54
32 Oliwier Gajdosz 100,76
33 *** *** 100,34
34 Olga Dobosz 99,06
35 Kasia Kocemba 92,13
36 Ewelka Nieć 91,03
37 Kamil Filipowicz 90,34
38 Mikołaj Młotkowski 84,66
39 Maximilian Michalik 81,12
40 Roksana Woźniak 70,41
41 *** *** 63,30
42 Sebastian Lelito 61,16
43 Anita Marszałek 55,16
44 Kinia Bogdańska 50,34
45 Oliwia Smajdor 48,04
46 Sebastian Kocemba 47,49
47 Roch Filipowicz-Nowak 45,12
48 Mateusz Kocemba 44,14
49 Filip Ptak 41,32
50 *** *** 38,72
51 MARTYNA RUMIN 34,46
52 Bartek Nosal 33,05
53 *** *** 28,37
54 *** *** 27,27
55 Adam Rumin 25,12
56 Julia Popiela 20,20
57 *** *** 18,55
58 Karolina Nosal 18,13
59 Miłosz Ptak 15,30
60 Jakub Kowalski 15,12
61 Filip Nieć 12,15
62 Amelia Ziobrowska 9,06
63 Oskar Trojan 8,50
64 Bartosz Zając 8,04
65 *** *** 7,27
66 *** *** 6,76
67 Mateusz Kocemba 6,56
68 *** *** 5,37
69 *** *** 5,19
70 Wiktor Frączek 4,11
71 Mateusz Michalik 1,74

Osoby 1-61 uprawnnione są do odbioru lodów, które przyjadą do nas do szkoły :)

121709