Przejdź do treści
szkoła1
szkła5
4
szkoła2
szkoła3
szkoła4
szkoła
Przejdź do stopki

11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości - Jak powstało godło Polski?

11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości - Jak powstało godło Polski?

Treść

Klub czytelniczy pod opieką nauczyciela bibliotekarza przybliżył uczniom klas 1-3 SP uczęszczającym na świetlicę "Legendę o Lechu, Czechu i Rusie" za pomocą Teatrzyku Kamishibai zakupionego z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Dzieci przypomniały sobie polskie symbole narodowe oraz jak powstało godło Polski, następnie wykonywały prace plastyczne. W bibliotece szkolnej znajdują się nowe przystępne pozycje dot. historii Polski (XX w.) dla dzieci i młodzieży. Jest także komiks! Książki zostały zakupione z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

102768