Przejdź do treści
szkoła1
szkła5
4
szkoła2
szkoła3
szkoła4
szkoła
Przejdź do stopki

23 kwietnia jest Światowy Dzień Języka Angielskiego

23 kwietnia  jest Światowy Dzień Języka Angielskiego

Treść

Lekcje kulturowe są nieodłączną częścią nauki języka obcego. 

23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Języka Angielskiego 🇬🇧, który jest wspaniałą okazją do tego, aby zapoznać uczniów z kulturą oraz tradycjami krajów anglojęzycznych. Jak na zajęcia rozwijające z języka angielskiego przystało, tego dnia nie mogło zabraknąć dobrej zabawy 😁 Uczniowie klasy 1a wyruszyli w podróż czerwonym autobusem po zakątkach Londynu, z uśmiechem na ustach ćwiczyli nowo poznane słownictwo, parzyli prawdziwą angielską herbatkę ☕👑 oraz uczestniczyli w zabawach z wykorzystaniem typowych angielskich rymowanek. We ❤️ English! 

121708