Przejdź do treści
szkoła1
szkła5
4
szkoła2
szkoła3
szkoła4
szkoła
Przejdź do stopki

233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Treść

Z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie naszej szkoły wykazali się patriotyczną postawą.  Bardzo chętnie wzięli udział w konkursie: w pierwszej części należało przygotować plakat związany z tymże świętem a w drugiej przedstawiciele klas musieli wykazać się wiedzą historyczną aby zmagać się w konkursie wiedzy na platformie kahoot. Podsumowanie nastąpiło podczas akademii przygotowanej przez czwartoklasistów i w trakcie której odbył się konkurs dla uczniów klas młodszych: śpiewali oni piosenki związane z Świętem Konstytucji 3 Maja. Zarówno starsi jak i młodsi uczniowie ambitnie walczyli o ciekawe nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie

121708