17.06.2026 - wycieczka klas 6 - Szczawnica - Durbaszka
Treść
Piesza wycieczka klas VI to idealne podsumowanie całego roku szkolnego. Rozpoczęliśmy w Szczawnicy, zaciekawieni... nowe przeżycia, nowe wrażenia: niektórzy po raz pierwszy mieli okazję podziwiać widoki unosząc się ponad ziemią kolejką krzesełkową na Palenicę. Następnie, pełni optymizmu wyruszyliśmy w trasę w kierunku schroniska pod Durbaszką. Początki były łatwe, po drodze czekały na nas różne wyzwania i niespodzianki, jak to w szkole. Raz z górki, raz pod górkę. To przyświecało nam słoneczko i przed nami rozciągały się wspaniałe widoki, to pojawiały się czarne chmury, a nawet rzęsisty deszcz dawał się nam we znaki. Jednak wytrwale kroczyliśmy dalej i udało się. Z pewnością, tak jak przez ten rok szkolny, przeżyliśmy miłe i niezapomniane chwile. Niektórym było ciężko, wydawało im się, że nie dadzą rady, a jednak się nie poddawali, inni wiedli prym, zawsze na przedzie wyznaczając kurs. Reasumując, wszyscy dotarliśmy do celu. Z radością, śpiewem i słońcem kończyny tę wyprawę i już już myślimy o następnej