Przejdź do treści
szkoła1
szkła5
4
szkoła2
szkoła3
szkoła4
szkoła
Przejdź do stopki

Kręcimy dla Gminy Kamionka Wielka”

Kręcimy dla Gminy Kamionka Wielka”

Treść

  Dzisiaj, 21.09.2023 r. była okazja do uhonorowania wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy w czerwcowym konkursie „Kręcimy dla Gminy Kamionka Wielka” przejechali minimum 10 km. Wielu z tych którzy rywalizowali są już naszymi absolwentami więc dzisiaj nie mogli z nami się cieszyć, ale im również DZIEKUJEMY.

Zespół Szkolno-Przedszkolny ZAJĄŁ 1 MIEJSCE W GMINIE. W nagrodę w ten piękny słoneczny dzień mogli cieszyć się pysznymi rzemieślniczymi lodami ufundowanymi przez Gminę Kamionka Wielka.

Andrzej Stanek-Wójt Gminy Kamionka Wielka osobiście serdecznie pogratulował wszystkim dzieciakom wspaniałej pasji do sportu, życząc im jednocześnie, aby swoje kolarskie zdolności mieli okazję przekuć w przyszłości w zawodowe mistrzostwo. Oprócz tego, razem z panią Renatą Ochwat-Sadowską, koordynatorką projektu, pan Andrzej Stanek-Wójt Gminy Kamionka Wielka zaprosił zebranych do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, która planowana jest na przyszły rok.

Między innymi dzięki ich poświęceniu Gmina Kamionka Wielka mogła zająć bardzo wysokie 5-te miejsce w Polsce w rywalizacji o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”.

*Organizatorem ogólnopolskiej rywalizacji o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”, która odbyła się w ramach akcji pn. „Aktywne Miasta”, jest Miasto Bydgoszcz.

102768