Przejdź do treści
szkoła1
szkła5
4
szkoła2
szkoła3
szkoła4
szkoła
Przejdź do stopki

20 maja Światowy Dzień Pszczół

20 maja Światowy Dzień Pszczół

Treść

20 maja Światowy Dzień Pszczół🐝🌼🌻 Światowy Dzień Pszczół ustanowiony został przez ONZ. Jego celem jest podkreślenie znaczenia pszczół. Dzisiejszego dnia przedszkole gr. Motylków i gr. Krasnoludków oraz klasa 1b z inicjatywy nauczyciela bibliotekarza odwiedziła pobliską pasiekę Ks. Stanisława Ruchały. Uczniowie zobaczyli pasiekę, wykonywali woskowe świece 🕯️oraz spróbowali pysznego miodku 🍯 Dziękujemy Księdzu oraz pszczelarzom za piękną prelekcję o pszczołach oraz ciekawostkach o nich 🐝🌻

Ksiądz Stanisław otrzymał bukiet 💐 pełen pszczół wykonany przez uczniów klasy 1b wspólnie z nauczycielem bibliotekarzem podczas projektu czytelniczo- ekologicznego "Pszczółka Maja".

109786